Novinky

Vánoční přání

22.12.2016 13:26

Vážení a milí, dovolte, abychom vám popřáli krásné a poklidné vánoční svátky, pohodu v duši a své milované kolem sebe, spoustu lásky a splnění svých přání... A do nového roku se těšíme na další spolupráci s vámi. Děkujeme. Váš tým Kvelbu

Nápady do koupelny

22.01.2016 13:32

Miluju staré věci a moc ráda jim vdechuju nový život.... Objevila jsem staré nohy od šicího stroje a přemýšlela, co s nimi.

Zde jsou nápady:-) Markéta

Foto zdroj Pinterest.

Koupelna na Libuši

13.01.2016 22:04

Koupelna na Libuši byl zvláštní  "projekt ". Zákazník si u nás nakoupil materiál,ale všechno si montoval sám. Ze zdravotních důvodů nemohl dodělat detaily v koupelně a na wc, a tak jsem pouze dodělával zbytky. Pro ukázku pár foto. Honza

Bourání stánků na Vánočních trzích

10.01.2016 07:07

Protože děláme leccos a některé práce jsou ze zcela odlišných oborů, tak sem musím dát také foto z bourání stánků na vánočních trzích, se kterými pomáhám firmě Pražská čokoláda.  Bourání stánku na Václavském i Staroměstském náměstí proběhlo v noci ze středy na čtvrtek.

    

Oprava potrubí pomocí Opravárenské sady

10.01.2016 06:54

Už se Vám určitě stalo, že jste provrtali plastové potrubí. Pokud máte to štěstí a a trefíte trubku přímo a ne jen na hranu, můžete na opravu použít opravárenskou sadu. 

 

Otvor v potrubí se nejdříve převrtá na průměr 12 a potom se do otvoru navaří čep z opravárenské sady. Tento týden jsem si to poprvé sám vyzkoušel v jedné školce a můžu to jenom doporučit.

Nově přidané zboží

V této kategorii nejsou žádné produkty.